Gaziemir Bosch Servisi
gaziemir bosch servisi

Size en yakın Bosch Gaziemir servis

 

İzmir Gaziemir ilçesinde  oturan ilçe sakinlerinin ev ve iş yerlerinde bosch elektronik eşya kullanan ve bu beyaz eşyalarında arıza bakım ve onarım servis hizmetleri için özel Bosch  servisi olarak hizmet veren firmamız sizlerden gelen şikayetlere hızlı ekonomik ve güvenilir bir şekilde hizmet kalitesinden ödün vermeden, yıllardır bünyesinde bulundurduğu tecrübeli ve teknik bilgisi yüksek olan servis ustalarımızla  Gaziemir bosch servisi olarak hiç değişmeyen hizmet kalitesi ile siz değerli Gaziemir sakinlerine servis hizmetleri sunuyor.

 

Gaziemir bosch servis hizmetlerimiz tamamen müşteri memnuniyetine dayalı bosch ürünleriniz  profesyonel servis elemanlarımız tarafından yerinde arıza tespit edilerek tespit edilen arızanın değişmesi gereken bir parça ise bu parçanın bosch orijinal yedek parçası olup servisimiz garanti kapsamındadır.

 

Gaziemir Bosch servis olarak bakımlarına baktığımız başlıca ürün gruplarını şu şekilde sıralayabiliriz. Bosch  ev aletleri, Bosch soğutucular, Bosch çamaşır makinesı, çamaşır ve kurutma makineleri, Bosch bulaşık makineleri, elektrikli süpürgeler, Bosch mikro dalga fırınlar, Bosch klima vb gibi Bosch ürünlerinin bakım onarım ve servis hizmetleri sunuyoruz. Bize hemen arayın rezervasyon yaptırın 228 92 05

Bosch Marka Tescilli olup ilgili firmaya aittir.İzmir özel servis olarak hizmet veriyoruz

0.22